Pozbądź się cellulitu raz na zawsze!

elancyl

 

Cellulit to prawdziwa zmora współczesnych kobiet. Nie do końca poznano mechanizmy jego powstawania, jednak wiadomo, że pomarańczowa skórka gromadząca się głównie na udach i pośladkach jest efektem:

-diety obciążonej tłuszczami,

-małej ilości ruchu,

-siedzącego trybu życia.

Na te czynniki jesteśmy narażone bardziej niż nasze mamy czy babcie, których dieta była znacznie mniej tłusta, a tryb życia bardziej aktywny niż nasz. Stąd też nawet u młodych, szczupłych kobiet bardzo często występuje cellulit.

Jak się pozbyć cellulitu?

To pytanie jest jednym z częściej zadawanych na forach internetowych o urodzie i zdrowiu. Okazuje się, że można walczyć z pomarańczową skórką i to całkiem skutecznie, ale trzeba podjąć walkę na kilku frontach.

Pierwszy z nich to zdrowa dieta – bogata w warzywa, owoce i błonnik, uboga w cukry i tłuszcze. Drugi – to aktywność fizyczna, najlepiej ćwiczenia wysiłkowe angażujące mięśnie nóg i pośladków. Trzeci front walki to Elancyl – profesjonalny preparat do redukcji cellulitu, który doskonale wspiera kobiety w walce z nim.

Elancyl – nr 1 na świecie!

Seria kosmetyków tej marki to przede wszystkim mleczka ujędrniające, kremy na cellulit, serum ujędrniające o doskonałym składzie i udowodnionych rezultatach. Regularne stosowanie Elancylu na miejsca zmienione cellulitem pozwala już po kilku tygodniach zaobserwować pierwsze pozytywne efekty. Warto je wypróbować, to naprawdę niewiele kosztuje!