Aminexil – przeciw wypadaniu włosów

aminexilWielu mężczyzn, zazwyczaj po skończeniu 25 lat, zauważa u siebie tendencję do wypadania włosów. Zapadalność na tą przypadłość w dużej mierze uwarunkowana jest genetycznie, jednak są sposoby, aby zatrzymać cały proces.

Nowoczesny preparat dla twoich włosów

Współcześnie każda gałąź nauki, w tym kosmetologia, rozwija się gwałtownie. Skutkiem długoletnich badań jest Aminexil, rewolucyjny składnik kosmetyczno-chemiczny, który opóźnia proces łysienia. Dostaje się on aż do mieszka włosa, wzmacnia go, poprawia metabolizm komórek, przyśpiesza wzrost zdrowych włosów.

Działanie

Aminexil dodawany jest do większości szamponów czy odżywek, które służą zatrzymaniu procesu łysienia. Substancje czynne w nim zawarte działają na dwóch etapach:

  • wzmacniają włos, poprawiając metabolizm jego komórek
  • usztywniają otaczające mieszek włókna kolagenowe, których rozluźnienie sprzyja łysieniu.

Preparaty zawierające w składzie Aminexil mogą być stosowane zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety na każdym etapie łysienia.

Aby preparaty na łysienie działały odpowiednio, należy przestrzegać kilku zasad. Przede wszystkim nie należy myć włosów gorącą wodą, powinna być letnia. Poza tym nie trzyj intensywnie włosów w trakcie suszenia, poczekaj aż same wyschną, nie używaj gorącej suszarki.

Łysienie to zmora współczesnych mężczyzn, również niektóre kobiety mają z nim problem. Jeśli pragniesz zatrzymać proces wypadania włosów, stosuj preparaty kosmetyczne na bazie Aminexilu.